PL
PL RU EN

Szkoła BEST DRIVER

Nasza szkoła powstała na bazie kilkunastoletnich doświadczeń w pracy z kierowcami zawodowymi

Zdobyta wiedza i doświadczenie, poparta głęboką analizą – zaowocowała nowym, odmiennym i zdecydowanie szerszym spojrzeniem na problematykę branży transportowej. Szkoła Best Driver to instytucja ciesząca się uznaniem i prestiżem na rynku międzynarodowym w branży transportowej.

Wyspecjalizowaliśmy się w szkoleniach dla transportu ciężarowego oraz transportu pasażerskiego. Skonfigurowaliśmy, przebadaliśmy i przetestowaliśmy specjalne pakiety szkoleniowe dedykowane kierowcom pojazdów ciężarowych oraz autobusów. Dbamy o to, by tematyka naszych szkoleń była zawsze aktualna i dopasowana do najnowszych rozwiązań technologicznych stosowanych w pojazdach.


Co nas wyróżnia?

METODOLOGIA
Prowadzimy szkolenia i kursy oparte na autorskiej metodologii opracowanej na podstawie badań i wieloletnich doświadczeń w pracy z kierowcami. W czasie szkolenia staramy się poznać możliwości i predyspozycje naszych kursantów. Poprzez obserwację i praktyczne zdiagnozowanie ich problemów, a następnie wdrożenie działań w obszarze podniesionego ryzyka, przeprowadzamy działania korygujące, które pozwalają nam realnie wpłynąć na umiejętności każdego uczestnika, a tym samym osiągnąć wysoką efektywność prowadzonego szkolenia.
INNOWACYJNOŚĆ
Dzięki wspólnie opracowanym programom kursów zrewolucjonizowaliśmy rynek szkoleniowy branży transportowej. Jako pierwsi położyliśmy nacisk na umiejętności kierowców w korzystaniu z najnowszych technologii wykorzystywanych w użytkowanych pojazdach. Nie powielamy utartych schematów - analizujemy problemy rynku i szukamy dla nich nowoczesnych rozwiązań. Nieustannie prowadzimy badania na rzecz rozwoju świadczonych przez nas usług. Współpracujemy z wiodącymi producentami rozwiązań technologicznych dedykowanych dla branży motoryzacyjnej, dzięki czemu nasza wiedza na ich temat jest zawsze aktualna, a działania unikalne i skuteczne.
DOŚWIADCZENIE    
Z branżą transportową jesteśmy związani profesjonalnie już od wielu lat. Nasza kadra to grupa ludzi o całkowicie odmiennych osobowościach, których łączy niesamowita pasja do wykonywanej pracy i bagaż cennych doświadczeń nabywanych poprzez lata kształcenia oraz samodoskonalenia pod okiem światowej sławy specjalistów.

W minionym roku z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało ponad 5 tysięcy kierowców

APS Solutions sp. z o.o.


Ośrodek szkolenia "BEST DRIVER"

ul. Kazemierza Drewnowskiego 2

61-248, Poznań, Polska

© APS Solutions sp. z o.o 2020