Kim jesteśmy

kim-jestesmy

Best Driver to instytucja wysoce wyspecjalizowana
w pracy z kierowcami zawodowymi.


Zakres naszego działania to:
 
edukacja

doskonalenie zawodowe

coaching

doradztwo personalne

Na podstawie badań i wieloletnich doświadczeń w pracy z zawodowymi kierowcami stworzyliśmy unikalną metodologię nauczania oraz dopasowaną do realiów tematykę zajęć. Dzięki naszym partnerom mamy stały dostęp do nowoczesnych technologii, trendów w zarządzaniu transportem oraz do nowych wymogów stawianym kierowcom zawodowym.

To wszystko przekłada się na unikalność i skuteczność naszych działań.

SIEDZIBA

Nasza siedziba mieści się w Polsce, natomiast nasze usługi wykonujemy również w Niemczech, Holandii, Belgii. Pracujemy z kierowcami zarówno z Unii Europejskiej jak i z Ukrainy, Białorusi, czy Mołdawii.

INFRASTRUKTURA

Posiadamy własną infrastrukturę i zaplecze szkoleniowe w Polsce i na Ukrainie. Opracowaliśmy nowoczesny plan kwalifikacji zawodowych dostosowanych do aktualnych wymogów stawianych kierowcom zawodowym.

SUKCES

Naszym klientom oferujemy szereg sprawdzonych rozwiązań szkoleniowych, dzięki którym każda inwestycja w rozwój personelu jest gwarancją sukcesu.

Image is not available
PAWEŁ STACHOWSKI

Pasjonat motoryzacji. Dziennikarz motoryzacyjny i wydawca programu o tematyce motorsportowej. Instruktor i zarazem ekspert w jeździe eko.
Założyciel Szkoły Best Driver, odpowiedzialny za koorydynację szkoleń i Ecodriving.

Image is not available
MACIEJ WISŁAWSKI

Legenda i doświadczenie: najbardziej znany i utytułowany pilot rajdowy w Polsce. Na swoim koncie ma wiele tytułów Mistrza Polski oraz Mistrza Europy i wice Mistrza Rally America. Autorytet bezpiecznej jazdy, który wie co to prędkość i czym grozi jej ignorowanie. Popularny „Wiślak” ponad 30 lat spędził u boku najszybszych i najdynamiczniejszych kierowców, ale na co dzień preferuje płynną, przemyślaną i ekonomiczną jazdę. Jest najbardziej znanym w Polsce ekspertem z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Image is not available
dr hab. Inż. GRZEGORZ ŚLASKI

Wykładowca Politechniki Poznańskiej, Kierownik Zakładu Pojazdów Samochodowych i Transportu Drogowego na wydziale Maszyn Roboczych i Transportu Politechniki Poznańskiej. Ekspert w zakresie systemów sterowania dynamiką w pojazdach, w tym: systemy bezpieczeństwa czynnego (ABS, TCS, ESP, itp.), modelowanie i badania symulacyjne (symulacja HIL); teorii ruchu samochodu, narzędzi programowych do symulacji dynamiki pojazdów - Matlab, Simulink, ADAMS/Car, V-Sim, Inteligentnych Systemów Transportowych (zaplecze techniczne ITS, cechy funkcjonalne obszarów ITS).Członek SAE International i Polskiego Towarzystwa Naukowego Motoryzacji W Best Driver ekspert i wykładowca w zakresie: „Fizyka ruchu. Nowoczesne technologie wspomagania kierowcy”.

Image is not available
MACIEJ SIP

Wykładowca na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Autoryzowany instruktor American Heart Association, uprawniania instruktorskie: BLS+, AED, ACLS, PHTLS, PALS, TC3. Szkoli służby medyczne, służby ratownictwa taktycznego, służby mundurowe. W Best Driver prowadzi m.in. zajęcia z udzielania pierwszej pomocy podczas symulacji wypadków komunikacyjnych.

Image is not available
JAROSŁAW CZECHOWSKI

Pierwszy w Polsce instruktor doskonalenia techniki jazdy. Prowadził pierwszą w Polsce Szkołę Techniki Jazdy. Sygnatariusz European Road Safety Charter. Wybitny specjalista w zakresie bezpieczeństwa i prewencji w branży transportu niebezpiecznych towarów oraz przewozów pasażerskich.

Image is not available
PRZEMYSŁAW TOMASZEWSKI

Jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów bezpiecznej jazdy i eco-drivingu samochodów ciężarowych i autobusów w Polsce. Swoją praktykę zdobywał w ośrodku OAMTC Test&Training International w Austrii. Człowiek wszechstronnie uzdolniony– jest trenerem marki DAF, czynnym strażakiem oraz posiada uprawnienia ratownika medycznego- bezpieczeństwo to jego życie, zaś jego hobby to płetwonurkowanie i strzelectwo.

Image is not available
ŁUKASZ AMANOWICZ

Instruktor nauki i techniki jazdy kategorii A, B, C, D, B+E, C+E, D+E i doskonalenia techniki jazdy. Na co dzień związany z branżą transportową. Doświadczony szkoleniowiec. W Best Driver prowadzi zajęcia praktyczne z doskonalenia techniki jazdy i obsługi urządzeń telematycznych.

Image is not available
SERGIY ZHOLINSKYY

Mistrz Ukrainy w wyścigach górskich. Doświadczony instruktor doskonalenia techniki jazdy. Doświadczenie za kierownicą 40-sto tonowego zestawu zdobywał na drogach całej Europy. Wybitnie utalentowany trener jazdy, z wyjątkową skutecznością wyników u swoich kursantów. Pasjonat zabytkowych pojazdów. Największą wartością w życiu jest jego rodzina.

Image is not available
MARCIN GĄCIAREK

Pierwsze szlify w zawodzie instruktora nauki jazdy zdobywał we własnej firmie ucząc jeździć (1999-2006), normalną koleją rzeczy był dla niego rozwój w kierunku egzaminowania kandydatów na kierowców, rozpoczął pracę na tym stanowisku w 2006 roku. W latach 2010 do 2019 pracując w WORD został awansowany na stanowisko Kierownika Działu Szkoleń. Jednocześnie w 2007 roku rozpoczął pracę również jako Instruktor Techniki Jazdy, która to trwa do dziś. Wiedzę zdobywał poprzez pracę ale również ciągłe szkolenie i tak w 2006 ukończył kurs z zakresu Rzeczoznawstwa samochodowego oraz rekonstrukcji wypadów (WAT), a w 2012 kurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na Politechnice Śląskiej. Posiada również szereg innych szkoleń które pomogły poszerzyć wiedzę merytoryczną jak również interpersonalną. Prywatnie miłośnik motocykli i sushi.

Image is not available
DARIUSZ PUSTOŁA

Wierny pasjonat motoryzacji: rajdy samochodowe, klasyki, offroad, motocykle, caravaning, ciężarówki, autokary - jak sam podkreśla: „interesuje mnie wszystko, co ma silnik i koła”. Z branżą transportową związany od 2000 roku, kiedy podjął pracę w zawodzie kierowcy. Pracował w transporcie dalekobieżnym, lokalnym, komunikacji międzymiastowej i turystyce. Posiada uprawnienia do prowadzenia pojazdów kat A,B,C,D,E. Zainteresowanie tematem sportów motorowych i doskonaleniem techniki jazdy zaowocowało uzyskaniem uprawnień instruktora nauki jazdy. Od 2005 roku łączył zawód kierowcy z pracą instruktora. Zdobyte doświadczenie, pozwoliło mu na podjęcie pracy w fabrycznej szkole doskonalenia jazdy, gdzie mógł podnosić i doskonalić swoje kwalifikacje. W listopadzie 2018 roku dołączył do zespołu BEST DRIVER.

Image is not available
ZBIGNIEW WOŹNIAK

Związany z branżą motoryzacyjną od dziecka (jeździł z Tatą ciężarówką). Od 14 lat instruktor nauki jazdy, a od 10 lat również instruktor technik bezpiecznej jazdy na wszystkie kategorie (oprócz motocykli). Wieloletnie doświadczenie poparte jest licznymi, osobistymi szkoleniami, dzięki którym rozwijał się we właściwym kierunku. Dzięki szkoleniu w niemieckim ADAC farsicherhaitcentrum, uzyskał certyfikat trenera bezpiecznej jazdy, który pozwala na prowadzenie szkoleń między innymi w tamtejszych ośrodkach doskonalenia technik jazdy oraz bardzo mocno podniósł poziom kompetencji zawodowych. Dodatkowo odbył szkolenie w Finlandii z eco drivingu. Ponadto może pochwalić się takimi szkoleniami jak: szkolenia z rozwoju osobistego, szkolenia w temacie pracy z grupą ludzi/ kursantów, dzięki którym stał się jeszcze lepszym trenerem. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej, a precyzyjniej mówiąc spec od promocji i public relations, wykorzystuje swoje kolejne umiejętności i treści szkoleniowe przekazuje swoim kursantom w odpowiednio zachęcający sposób co przekłada się na lepszą przyswajalność tej wiedzy i tym samym na bezpieczeństwo na naszych drogach.

Image is not available
ALEKSANDER KONOWALCZYK

Od najmłodszych lat związany z tematyką motoryzacyjną/ budowlaną. Gdy maszyny, którymi operował stwarzały pozory coraz to mniejszych i słabszych, ambicja pchała go do zdobycia uprawnień do prowadzenia samochodów ciężarowych, gdzie swoje pierwsze, a zarazem najdłuższe doświadczenie skierował na pojazdy budowlane. Pracował i poruszał się w najgorszym terenie na jaki można wjechać takim pojazdem- przekraczającym nawet i 60 ton i właśnie ta praca pozwoliła mu zdobyć 7 zmysł w tej dziedzinie. Następnie doświadczenie zdobywał jako kierowca pracując na różnych rodzajach naczep ciężarowych na terenie prawie całej Europy Zachodniej. Od 2016 roku rozpoczął swoją ścieżkę zawodową w szkole Best Driver, zaczynając pracę nad innowacyjnym projektem YBD, dzięki któremu nabył cennego doświadczenia, wykazując się ogromnym talentem i predyspozycjami do bycia trenerem. Obecnie zasila kadrę instruktorów Best Driver. Młody i otwarty skutecznie rozwija swoje umiejętności, by zaliczać się do grona najlepszych. Od 2018 roku prowadzi szkolenia związane z marką DAF i obecnie jest jednym z najmłodszych instruktorów ecodrivingu w Europie oraz na świecie dla kierowców pojazdów ciężarowych.

previous arrow
next arrow

ZESPÓŁ

Slider

Podstawy działania

Nowa jakość

O naszej jakości świadczą wprowadzone procedury usług rozwojowych potwierdzone certyfikatem SUS. 2.0, partnerzy i zadowoleni klienci.


Slider