EN
PL RU EN

BEST DRIVER TEAM

We are the team of transport fans and a truck for us is more than "just a vehicle". The mission for everyone of us is improving knowledge and skills of drivers with an emphasis on safety, striving to do it with the highest quality.

We are professionals


  • high-class specialists
  • experienced instructors
  • masters of driving
  • leading experts in trucking

Paweł Stachowski
Założyciel Szkoły Best Driver. Wizjoner i strateg wyznający zasadę: „Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej” Henry Ford, założyciel Ford Motor Company. Paweł Stachowski jest głównym inicjatorem i motorem projektów biznesowych firmy. Ale to także pasjonat motoryzacji i dziennikarz motoryzacyjny. Instruktor i zarazem ekspert w jeździe ECO.
Przemysław
Tomaszewski
Jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów bezpiecznej jazdy i eco-drivingu samochodów ciężarowych i autobusów w Polsce. Swoją praktykę zdobywał w ośrodku OAMTC Test&Training International w Austrii. Człowiek wszechstronnie uzdolniony – jest trenerem marki DAF, emerytowanym strażakiem oraz posiada uprawnienia ratownika medycznego. Bezpieczeństwo to jego życie, zaś hobby to płetwonurkowanie i strzelectwo.
Marcin Gąciarek
Pierwsze szlify w zawodzie instruktora nauki jazdy zdobywał we własnej firmie (1999-2006), a w 2006 roku rozpoczął pracę jako egzaminator WORD, po czym został awansowany na stanowisko Kierownika Działu Szkoleń. W 2007 roku rozpoczął pracę jako Instruktor Techniki Jazdy, która trwa do dziś. Swoją wiedzę zdobywał zarówno poprzez wykonywaną pracę, jak również dodatkowe szkolenia: ukończył kurs z zakresu Rzeczoznawstwa samochodowego, rekonstrukcji wypadków (WAT), jak również kurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na Politechnice Śląskiej. Posiada szereg dodatkowych szkoleń, które pomogły poszerzyć wiedzę merytoryczną i interpersonalną. Prywatnie miłośnik motocykli i sushi.
Sergiy Zholinsky
Mistrz Ukrainy w wyścigach górskich. Doświadczony instruktor doskonalenia techniki jazdy. Doświadczenie za kierownicą 40-sto tonowego zestawu zdobywał na drogach całej Europy. Wybitnie utalentowany trener jazdy, z wyjątkową skutecznością wyników u swoich kursantów. Pasjonat zabytkowych pojazdów. Największą wartością w życiu jest jego rodzina.
Jarosław Czechowski
Pierwszy w Polsce instruktor doskonalenia techniki jazdy. Prowadził pierwszą w Polsce Szkołę Techniki Jazdy. Sygnatariusz European Road Safety Charter. Wybitny specjalista w zakresie bezpieczeństwa i prewencji w branży transportu niebezpiecznych towarów oraz przewozów pasażerskich.
Łukasz Amanowicz
Od kilkunastu lat Instruktor nauki i techniki jazdy kategorii A, B, C, D, B+E, C+E, D+E i doskonalenia techniki jazdy. Na co dzień związany z branżą transportową. Doświadczony szkoleniowiec. W Best Driver prowadzi zajęcia praktyczne z doskonalenia techniki jazdy, eco drivingu i obsługi urządzeń telematycznych.
Alexander
Konowalczyk
Od najmłodszych lat związany z tematyką motoryzacyjną/ budowlaną. W sytuacji, gdy maszyny, którymi operował stwarzały pozory coraz to mniejszych i słabszych, ambicja pchała go do zdobycia uprawnień do prowadzenia samochodów ciężarowych. Pracował i poruszał się w najgorszym terenie na jaki można wjechać takim pojazdem – przekraczającym nawet 60 ton i właśnie ta praca pozwoliła mu zdobyć 7 zmysł w tej dziedzinie. Od 2016 roku rozpoczął swoją ścieżkę zawodową w szkole Best Driver, zaczynając pracę nad innowacyjnym projektem YBD, dzięki któremu nabył cenne doświadczenie, wykazując się talentem i predyspozycjami do bycia trenerem. Obecnie zasila kadrę instruktorów Best Driver. Młody i otwarty, skutecznie rozwija swoje umiejętności, by zaliczać się do grona najlepszych. Od 2018 roku prowadzi szkolenia związane z marką DAF i obecnie jest jednym z najmłodszych instruktorów ecodrivingu w Europie oraz na świecie dla kierowców pojazdów ciężarowych. Jego pasją jest szeroko rozumiany Motorsport i wycieczki górskie. Interesuje się Ekologią oraz alternatywnymi źródłami energii.
Zbigniew Woźniak
Od 14 lat instruktor nauki jazdy, a od 10 lat instruktor technik bezpiecznej jazdy na wszystkie kategorie. Wieloletnie doświadczenie poparte jest licznymi, osobistymi szkoleniami, dzięki którym rozwijał się we właściwym kierunku. Dzięki szkoleniu w niemieckim ADAC farsicherhaitcentrum, uzyskał certyfikat trenera bezpiecznej jazdy, który bardzo mocno podniósł poziom kompetencji zawodowych. Ponadto może pochwalić się takimi szkoleniami jak: szkolenie w Finlandii z eco drivingu, szkolenia z rozwoju osobistego, szkolenia w temacie pracy z grupą ludzi/ kursantów, dzięki którym stał się jeszcze lepszym trenerem. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej – swoje umiejętności wykorzystuje podczas przekazywania treści szkoleniowych swoim kursantom w odpowiednio zachęcający sposób, co przekłada się na lepszą przyswajalność tej wiedzy i tym samym na bezpieczeństwo na drogach.
Oleksandr Ivkov

„Wdrożenie wyników prac B+R w celu świadczenia znacznie udoskonalonych usług szkoleniowych w oparciu o nowoopracowany symulator oraz zmodyfikowaną telematykę” w ramach poddziałania 3.2.1 Badania na rynek Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wartość projektu: 3 940 612,50 wkład Funduszy Europejskich: 1 441 687,50


Wartość grantu: 70 605,99,

wsparcie udzielone w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach

Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020,

Poddziałanie 1.5.2 Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów gospodarki regionu.

© APS Solutions sp. z o.o 2020