Kim jesteśmy

kim-jestesmy

Best Driver to instytucja wysoce wyspecjalizowana
w pracy z kierowcami zawodowymi.


Zakres naszego działania to:
 
edukacja

doskonalenie zawodowe

coaching

doradztwo personalne

Na podstawie badań i wieloletnich doświadczeń w pracy z zawodowymi kierowcami stworzyliśmy unikalną metodologię nauczania oraz dopasowaną do realiów tematykę zajęć. Dzięki naszym partnerom mamy stały dostęp do nowoczesnych technologii, trendów w zarządzaniu transportem oraz do nowych wymogów stawianym kierowcom zawodowym.

To wszystko przekłada się na unikalność i skuteczność naszych działań.

SIEDZIBA

Nasza siedziba mieści się w Polsce, natomiast nasze usługi wykonujemy również w Niemczech, Holandii, Belgii. Pracujemy z kierowcami zarówno z Unii Europejskiej jak i z Ukrainy, Białorusi, czy Mołdawii.

INFRASTRUKTURA

Posiadamy własną infrastrukturę i zaplecze szkoleniowe w Polsce i na Ukrainie. Opracowaliśmy nowoczesny plan kwalifikacji zawodowych dostosowanych do aktualnych wymogów stawianych kierowcom zawodowym.

SUKCES

Naszym klientom oferujemy szereg sprawdzonych rozwiązań szkoleniowych, dzięki którym każda inwestycja w rozwój personelu jest gwarancją sukcesu.

Zespół

MACIEJ WISŁAWSKI
MACIEJ WISŁAWSKI
MACIEJ WISŁAWSKI
MACIEJ WISŁAWSKI

Legenda i doświadczenie: najbardziej znany i utytułowany pilot rajdowy w Polsce. Na swoim koncie ma wiele tytułów Mistrza Polski oraz Mistrza Europy i w-ce Mistrza Rally America. Autorytet bezpiecznej jazdy, który wie co to prędkość i czym grozi jej ignorowanie. Popularny „Wiślak” ponad 30 lat spędził u boku najszybszych i najdynamiczniejszych kierowców, ale na co dzień preferuje płynną, przemyślaną i ekonomiczną jazdę. Jest najbardziej znanym w Polsce ekspertem z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PRZEMYSŁAW TOMASZEWSKI
PRZEMYSŁAW TOMASZEWSKI
PRZEMYSŁAW TOMASZEWSKI
PRZEMYSŁAW TOMASZEWSKI

Jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów bezpiecznej jazdy i ecodrivingu samochodów ciężarowych i autobusów w Polsce. Swoją praktykę zdobywał w ośrodku OAMTC Test&Training International w Austrii. Człowiek wszechstronnie uzdolniony – jest trenerem marki Daf, czynnym strażakiem oraz posiada uprawnienia ratownika jego hobby to płetwonurkowanie i strzelectwo.

JAROSŁAW CZECHOWSKI
JAROSŁAW CZECHOWSKI
JAROSŁAW CZECHOWSKI
JAROSŁAW CZECHOWSKI

Pierwszy w Polsce instruktor doskonalenia techniki jazdy. Umiejętności trenerskie szlifował w ośrodku OAMTC TEST&TRAINING INTERNATIONAL oraz ADAC DEUTSCHLAND. Prowadził pierwszą w Polsce Szkołę Techniki Jazdy. Sygnatariusz European Road Safety Charter. Wybitny specjalista w zakresie bezpieczeństwa i prewencji w branży transportu niebezpiecznych towarów oraz przewozów pasażerskich.

ANDRIY SPORYSH
ANDRIY SPORYSH
ANDRIY SPORYSH
ANDRIY SPORYSH

Doświadczony instruktor i trener o międzynarodowym doświadczeniu. Swoją karierę zaczynał na Ukrainie, którą kontynuował w Niemczech i Portugalii. Na stałe osiadł jednak w Polsce. Ekspert w przystosowywaniu kierowców do europejskich norm transportowych.

ŁUKASZ AMANOWICZ
ŁUKASZ AMANOWICZ
ŁUKASZ AMANOWICZ
ŁUKASZ AMANOWICZ

Instruktor nauki i techniki jazdy kategorii A, B, C, D, B+E, C+E, D+E i doskonalenia techniki jazdy. Na co dzień związany z branżą transportową. Doświadczony szkoleniowiec. W Best Driver prowadzi zajęcia praktyczne z doskonalenia techniki jazdy, obsługi naczep, jazdy defensywnej oraz obsługi urządzeń telematycznych.

ALEXANDER KONOWALCZYK
ALEXANDER KONOWALCZYK
ALEXANDER KONOWALCZYK
ALEXANDER KONOWALCZYK

Najmłodszy trener w Best Driver. Swoje doświadczenie zdobywał na polskich i europejskich trasach zestawami z różnymi rodzajami naczep. Niezwykle przydatny trener szczególnie dla młodych kierowców wchodzących zawód. W zespole Best Driver odpowiedzialny za Young Best Driver.

GRZEGORZ ŚLASKI
GRZEGORZ ŚLASKI
GRZEGORZ ŚLASKI
GRZEGORZ ŚLASKI

Pracownik naukowo-dydaktyczny Politechniki Poznańskiej, Kierownik Zakładu Pojazdów Samochodowych i Transportu Drogowego. Dydaktycznie specjalizuje się w zagadnieniach teorii ruchu samochodów, ich budowy i projektowania. Wykłada przedmioty dotyczące systemów bezpieczeństwa biernego i czynnego w pojazdach (ABS, ESP, zawieszenia półaktywne) oraz metod rekonstrukcji wypadków drogowych. Prowadzi badania eksperymentalne samochodów, autor stanowisk badawczo-dydaktycznych dotyczących złożonych podukładów samochodów. Naukowo specjalizuje się w badaniach i projektowaniu układów sterowania dynamiką pojazdów. Brał udział w wielu projektach badawczych i pracach dla przemysłu w zakresie badań pojazdów (m.in. autobusów miejskich i turystycznych). Z Best Driver współpracuje w zakresie zagadnień dotyczących fizyki ruchu samochodu oraz nowoczesnych technologii wspomagających kierowcę.

MACIEJ SIP
MACIEJ SIP
MACIEJ SIP
MACIEJ SIP

Wykładowca na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Autoryzowany instruktor American Heart Association, uprawniania instruktorskie: BLS+, AED, ACLS, PHTLS, PALS, TC3. Szkoli służby medyczne, służby ratownictwa taktycznego, służby mundurowe. W Best Driver prowadzi m.in. zajęcia z udzielania pierwszej pomocy podczas symulacji wypadków komunikacyjnych.

PAWEŁ STACHOWSKI
PAWEŁ STACHOWSKI
PAWEŁ STACHOWSKI
PAWEŁ STACHOWSKI

Twórca Best Driver. Pasjonat motoryzacji. Dziennikarz motoryzacyjny i wydawca programu o tematyce motorsportowej. W zespole Best Driver Best Driver odpowiedzialny za koorydynację działań, nowe technologie, metodologie i tematyki zajęć.

Podstawy działania

Nowa jakość

O naszej jakości świadczą wprowadzone procedury usług rozwojowych potwierdzone certyfikatem SUS. 2.0, partnerzy i zadowoleni klienci.